Sürekli Form Matbaa

Ofset Baskı

Zarf Çeşitleri

Kartvizit

Dijital Baskı İletişim

Ofset Baskı

Ofset Baskı

Ofset baskı, 1904 yılında, Amerikalı Ira W. Rubel tarafından bulunmuş, genellikle kâğıt yüzeyine baskıda kullanılan baskı tekniğdir. Günümüzde kitapların, gazetelerin, dergilerin, broşürlerin, faturaların, kartvizitlerin ve karton ambalajların basımında kullanılır.

Ofset sistemi aslında taş baskı sistemine benzer, ancak kalıp üzerindeki yükseklik farklarından yararlanmaz. Kalıp yüzeyi düzdür. (Yüzey üzerinde çok küçük bir emülsiyon tabakası kalınlığı farkı vardır ancak bu kalınlık görüntü oluşturmada etkin değildir) Kalıp yüzeyinde iş olan yani basılacak alanlar ve iş olamayan basılmayacak alanlar vardır. İş olan yani basılacak alanlar emülsiyon tabakasıyla kaplıdır. İş olmayan alanlarda ise emülsiyon tabakası yoktur. İş olan yerler mürekkebi, iş olmayan yerler ise suyu tutar. Burada su ve mürekkebin birbirine karışmaması prensibinden faydalanılır. Böylelikle iş olan yerlerde bulunan mürekkep baskıyı gerçekleştirir. Diğer alanlarda mürekkebi iten su olduğu için o bölgelere baskı uygulanmaz.

Antetli kağıt, Zarf, Kartvizit, El ilanı, Broşür vb. Ofset baskı gerektiren işlerinizin tasarımlarını yapıp, kaliteli bir ofset baskı ile en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Afiş, Pankart, One way vision vb. iç ve dış mekan malzemelerinin tasarım ve dijital baskısını yapıyoruz.

Ayrıca az sayıda ve aciliyeti olan kartvizit, broşür vb. işlerinizi dijital ofset tekniği ile basıp 1-2 saat içinde teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi almak için ilgili linklere tıklayınız.

Serbest Meslek Makbuzu

Dernek Alındı Belgesi

Diplomat Zarf Sürekli Form Fiyatları
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No 1661 Şişli - İstanbul
Sürekli Form Facebook Reklam Ajansı
Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Öğrenme Güçlüğü Zihinsel Engelliler Perpa
Toptan Elektrik Malzemeleri Koli Bandı Baskılı Poşet Ofis Temizliği
Kesintisiz Güç Kaynağı Elektrik Malzemeleri Perpa Kiralık Dükkan Perpa Satılık Dükkan