Sürekli Form Matbaa

Dernek Evrakları

Gider Makbuzu

Ayni Bağış Alındı Belgesi

Gider Pusulası İletişim

Dernek Evrakları

Dernek Evrakları Nelerdir?

Dernek Evrakları, Dernek gelirleri alındı belgesi, gider makbuzu, gider pusulası, ayni bağış alındı belgesi ve ayni yardım teslim belgesi gibi resmi evraklardır.

Dernekler, bu evrakların yanısıra resmiyeti olmayan antetli kağıt, kartvizit, diplomat zarf, torba zarf ve dosya gibi basılı materyalleri kullanırlar.
Dernek evrakları / belgeleri basımı ile ilgili üst taraftaki linklerden istediğiniz ilgili evrakı seçip o belge hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Resmi Dernek evraklarının basımının yapılabilmesi için bazı belgeler gerekir. Bu belgelerin neler olduğunu Evrak basımı için gerekli belgeler linkinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Evrak basımı için gerekli belgeler sayfasında, bu belgeleri nasıl düzenleyeceğiniz konusunda ayrıntılı bilgilr ve örnekler mevcuttur.

Dernekler, resmi evraklar dışında, antetli kağıt, dipomat zarf, kartvizit, torba zarf, dosya, özel klasör, kimlik kartı, indirim kartı gibi basılı materyallere ihtiyaç duyarlar. Bu materyallerinde basımı ve tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Dernek evrakları baskı fiyatları öğrenmek veya dernek evrakları siparişi vermek için lütfen mail atınız.

Serbest Meslek Makbuzu

Dernek Evrak Baskı Fiyatları

Diplomat Zarf İletişim
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No 1661 Şişli - İstanbul
Sürekli Form Facebook Reklam Ajansı
Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Öğrenme Güçlüğü Zihinsel Engelliler Perpa
Toptan Elektrik Malzemeleri Koli Bandı Baskılı Poşet Ofis Temizliği
Kesintisiz Güç Kaynağı Elektrik Malzemeleri Perpa Kiralık Dükkan Perpa Satılık Dükkan